Atsisiųskite Mūsų Programą

logo
  • +(7) 999 83 09 794

  • Export Mania UK

Mūsų Paslaugos

Eksporto Manijoje mūsų užduotis - padėti optimizuoti tiekimo grandinę nuo transporto priemonių konverterių iki nacionalinių ir tarptautinių dalių pirkėjų.

Logistika

Prekių pakrovimas mūsų sandėlių teritorijoje yra penkias dienas per savaitę. Mes galime įkelti visus sunkvežimius ir 20 pėdų / 40 pėdų konteinerius. Visoms logistikos operacijoms pridedami išsamūs įkrovos sąrašai ir atitinkami dokumentai.

Valdymas

Supaprastinkite transporto priemonių importo / eksporto valdymą vienoje paprastoje platformoje. Stebėkite produkto prieinamumą, pirkimus ir pristatymą per internetinę platformą arba mobilųjį programą.

Saugūs sandoriai

Jei norite greičio ir saugumo, priimame tik mokėjimus internetu. Tai padeda mūsų paslaugoms išlikti skaidrus ir atskaitingas.

Transporto priemonės

Mes taip pat siūlome visas transporto priemones, didžiulį automobilių ir furgonų asortimentą kasdien. Septynias dienas per savaitę mes teikiame nemokamą transporto priemonių laikymą ir pakrovimą.

Varikliai

Eksportas „Mania“, turintis daugiau nei 500 variklių ir kasdien tiekia naujas atsargas, gali tiekti platų variklių / pavarų dėžių asortimentą visose pasaulio rinkose.

Skydai

Nuo pradžios iki transporto priemonių rinkinių - siūlome šimtus aukštos kokybės įvairių markių ir modelių plokščių.

Atsisiųskite Mūsų Programą